П`ятниця, 18.06.2021, 09:21                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    Запис до бібліотеки
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні БД
Доступ до баз даних

Інтелектуальна власність в Україні

Державна система правової охорони Інтелектуальної власності

Суб’єкти господарювання

Міжнародні організації

Громадські організації

 

Патентні бюро

Інформаційно-пошукові системи і бази даних світових патентних відомств

Росія - даний WEB сайт є частиною WEB сайту Роспатент і призначений для забезпечення доступу до Російських баз даних з винаходів, корисних моделей і товарних знаків.

PCT - Patent Cooperation Treaty (PCT) System (містить патенти з 1997 - по теперішній час, можливість безкоштовного пошуку та перегляду титульної сторінки, сайт належить Всесвітній Організації Інтелектуальної Власності (WIPO) Містить бібліографічні дані, реферати та малюнки патентів, опублікованих з 1 січня 1997. Можливі гостьовий доступ і доступ зареєстрованого користувача до бази даних. Для гостьового доступу використовують Username: guest & Password: guest.

GB and European patents - сайт належить Патентному Бюро Великобританії. Безкоштовний пошук і перегляд рефератів з 1996 року по сьогодення.
Містить бібліографічні дані та малюнки патентів Великобританії, опубліковані Патенти Бюро Великобританії з 5 червня 1996. База даних також містить європейські патенти, світові патенти (база даних PCT), японські патенти і патенти інших країн. Перегляд малюнків можливий тільки з використанням Adobe Acrobat 3.x.

Europe's Network Patent Databases - безкоштовний пошук і повні тексти, сайт Європейського Патентного Бюро.
Містить повні тексти європейських патентів з жовтня 1997 і національні патенти європейських країн, світові патенти, опубліковані Всесвітньою Організацією Інтелектуальної Власності (WIPO) з листопада 1997, японські патенти з 1980, а також додатки патентів, опубліковані в понад 50 країнах світу. Сайт підтримується Європейським Патентним Бюро.

IBM Patent Search (можливість безкоштовного пошуку та перегляду титульної сторінки) http://www.patents.ibm.com/. Підтримується IBM - Business Machines Corporation
Містить патенти США з 1971 і неповні дані по патентам попередніх років, патенти Європейського Патентного Бюро (EPO) з 1979 і патенти PCT (Patent Cooperation Treaty) з 1997. На цьому сайті доступні титульні сторінки та заявки.

United States Patent and Trademark Office Web Patent Database сайт містить повні тексти та малюнки патентів США, починаючи з 1976 по теперішній час. Пошук по БД може бути проведений за номером патенту, ключовими словами назви і реферату, прізвища та по інших полях. Підтримується USPTO - Бюро Патентів і Торгових марок США.

US Patent and Trademark Office. Official Gazette - Офіційний бюлетень Бюро Патентів і Торгових марок США (з 1964 - по теперішній час, безкоштовний пошук і перегляд). Офіційний бюлетень публікується щовівторка для подання патентів, які будуть опубліковані, і торгівельних марок, які будуть зареєстровані.

STO's Internet Patent Search System База даних підтримується системою Source Translation & Optimization (STO), яка може бути використана для пошуку по базах даних патентів і торгових марок США усіх років з використанням класифікаційних класів USPTO або за номером патенту. Можливий перегляд рефератів патентів, опублікованих у період 1981-1989.

INPADOC - Світовий покажчик патентів World Patent Index охоплює дані про патентні документи США, Німеччини та ін. країн, дозволяє здійснювати пошук патентів будь-якої галузі знань і промисловості.

Industrial Property Digital Library (IPDL) – онлайн-сервіс для пошуку японських патентів, заявок на патенти, корисні моделі, конструкції і товарні знаки.

Korean Intellectual Property Rights Information Service (KIPRIS) – пошуковий сервіс Корейської інформаційної служби з прав інтелектуальної власності.

State Intellectual Property Office (SIPO)– пошуковий інструмент від Державного відомства інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки.

SEO оптимизация
Sewer Experts offer trenchless sewer repair near me in Denver, CO. The top high performance optics laser laser lens optic manufacturer


Вхід на сайт
Пошук
Календар
«  Червень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Прогноз погоди
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у ВКонтакті Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Запрошуємо скористатися!

Архів записів
Конструктор сайтів - uCoz Яндекс.Метрика