П`ятниця, 26.02.2021, 07:26                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    Запис до бібліотеки
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні БД
Доступ до баз даних

Зарубіжні наукові видання

new logoМіжнародний науковий журнал The Advanced Science Journal™ запрошує до публікації наукових праць у Сполучених Штатах Америки та Китаї у 2013-2015 роках. Кожна публікація оцінюється експертною радою (Peer review). З дня заснування у 2009 року філософія видання спирається на найсучасніший формат академічних видань – Open Access Journal, який надає якнайширші можливості вченим оприлюднювати та популяризувати результати власної наукової діяльності в Америці, Азії, країнах Європи та всього світу. Завдяки The Advanced Science Journal™ наукові публікації доступні не лише у друкованому вигляді та на полицях бібліотек провідних університетів США, а й у електронному форматі у вільному доступі як на сайті видання, так і у електронних бібліотечних базах, в тому числі у бібліографічних та реферативних базах Index Copernicus, Ulrich’s Global Serials Directory та інших каталогах наукових публікацій, а також в акаунті видання у Twitter. Це позитивно впливає на індивідуальний індекс цитування автора та просуває університет, який презентує автор, у міжнародних рейтингах. 

Публікації приймаються за такими напрямками:

технічні науки, природничі науки, гуманітарні науки, економічні науки, медичні науки.

Публікація має бути підготовлена англійською мовою.

Детальніше

Шаблон оформлення статті

Коди дисциплін


 

homepageImage en US

«Європейський Науковий Журнал» (ESJ) - є міжнародним журналом з двостороннім «сліпим» рецензуванням (тобто, статті направляються на рецензію незалежним експертам, рецензент не знає автора та автор не знає рецензента). Політика відкритого доступу: журнал забезпечує негайний відкритий доступ до його змісту, що робить дослідження вільно доступними для громадськості.

Виходить щомісяця та є доступним для всіх професорів, студентів, науковців, експертів, практиків і дослідників, які зацікавлені в публікації своїх наукових досліджень у різних галузях науки. Регулярні щомісячні публікації журналу розміщуються на сайті http://eujournal.org/index.php/esj в кінці кожного місяця. Протягом трьох тижнів після онлайн-публікації автори надсилають паперові варіанти своїх робіт.

ISSN: 1857 - 7881 (Print)

ISSN: 1857 - 7431 (Online)

Контакти: contact@eujournal.org

Вимоги до статей


 

Російська Федерація 

Видання видавництва "Грамота", матеріали яких розміщуються в національній інформациійно-аналітичній системі РІНЦ (Російський індекс наукового цитування). Зміст випусків журналу та тексти статей доступні в розділі "Архів наукових статей". Всі номери журналу представлені в центральних наукових бібліотеках Росії.

 

edition 1

Альманах современной науки и образования - це рецензований науково-теоретичний та прикладний журнал, що надає можливість дослідникам опублікувати результати власної наукової діяльності та познайомитися з роботами колег з Росії, країн ближнього і далекого зарубіжжя. Матеріали, опубліковані в журналі, будуть цікаві та корисні для проведення наукових досліджень, написання дипломних робіт, кандидатських і докторських дисертацій.

ISSN 1993-5552

Виходить щомісяця з квітня 2007 року.

Формат журналу - А4. Обсяг - 200 сторінок.

Статті отримують експертну оцінку редакційної колегії журналу. У кожному номері близько 70 статей з різної наукової тематики. 

Свідоцтво про реєстрацію ПИ № ФС77-27697 от 4.04.2007.

Докладніше

Вимоги до подання матеріалів тут

 


edition 2

Филологические науки. Вопросы теории и практики - це рецензований науковий журнал, в якому публікуються статті з філології та питань викладання мови та літератури.

ISSN 1997-2911

Виходить щомісяця з травня 2008 року. Формат журналу - A4.

У кожному номері більше 200 сторінок, понад 50 наукових статей.

Статті отримують експертну оцінку редакційної колегії журналу.

Входить до Переліку провідних періодичних видань ВАК.

Свідотство про реєстрацію ПИ № ФС77-32096 от 30.05.2008.

 Вимоги до оформлення статей 


 

edition 3

Исторические, философские, политические и юридические науки, культурология и искусствоведение. Вопросы теории и практики

ISSN 1997-292Х

Свідотство про реєстрацію ПИ № ФС77-32095 от 30.05.2008.

Виходить щомісяця з жовтня 2008 року.

Формат журналу - A4. У кожному номері більше 400 сторінок, понад 100 наукових статей.

Статті отримують експертну оцінку редакційної колегії журналу.

Входить до Переліку провідних періодичних видань ВАК.

Вимоги до оформлення статей

 


 

0869561X

Журнал «Педагогика» (до 1992 г. – «Советская педагогика») был учрежден в 1937 г.

С 2008 г. его полное название — научно–теоретический журнал Российской академии образования «Педагогика».

Журнал по проблемам образования, воспитания и преподавания. Предназначен для теоретиков образования и практикующих педагогов.

Журнал «Педагогика» — один из самых авторитетных педагогических журналов в мире. Он активно поддерживает развитие целостного педагогического пространства стран СНГ, вносит весомый вклад в формирование педагогического сознания людей на этой огромной территории и за ее пределами.

Журнал включен в Российский индекс научного цитирования (РИНЦ)

ISSN печатной версии 0869-561X

Периодичность - 10 выпусков в год

Требования к статьям


 

1026955XНаучный журнал  «Alma Mater» (Вестник высшей школы)

Старейший российский журнал о высшем образовании, основанный в 1940 году. На страницах журнала публикуются оригинальные и переводные научные статьи по философии, социологии, теории, истории и современным проблемам образования в России и в мире, аналитические и библиографические обзоры, дайджест специализированных российских и зарубежных периодических изданий.

Целью журнала является публикация результатов фундаментальных и прикладных исследований в области философии и социологии образования, педагогики и психологии, культурологии, а также организации и управления образованием.

Решением ВАК России журнал включен в Перечень ведущих рецензируемых научных журналов и изданий (порядковый номер 2233).

Журнал включен в Российский индекс научного цитирования (РИНЦ).

Англоязычный версия ряда научных статей журнала «Alma mater» (Вестник высшей школы) представлена в журнале «Russian Education and Society» (NY, USA). Электронная полнотекстовая версия журнала распространяется по каналам сети Интернет через фирму East View Information Services, INC (USA).

ISSN печатной версии 1026-955X

Периодичность - 12 выпусков в год.

Объем журнала - 120 страниц формата А4.

К сведению авторов

 

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
Прогноз погоди
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у ВКонтакті Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Запрошуємо скористатися!

Архів записів
Конструктор сайтів - uCoz Яндекс.Метрика