Середа, 31.05.2023, 20:17                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

Інтелектуальна власність в Україні

Державна система правової охорони Інтелектуальної власності

Суб’єкти господарювання

Міжнародні організації

Громадські організації

 

Патентні бюро

Інформаційно-пошукові системи і бази даних світових патентних відомств

Росія - даний WEB сайт є частиною WEB сайту Роспатент і призначений для забезпечення доступу до Російських баз даних з винаходів, корисних моделей і товарних знаків.

PCT - Patent Cooperation Treaty (PCT) System (містить патенти з 1997 - по теперішній час, можливість безкоштовного пошуку та перегляду титульної сторінки, сайт належить Всесвітній Організації Інтелектуальної Власності (WIPO) Містить бібліографічні дані, реферати та малюнки патентів, опублікованих з 1 січня 1997. Можливі гостьовий доступ і доступ зареєстрованого користувача до бази даних. Для гостьового доступу використовують Username: guest & Password: guest.

GB and European patents - сайт належить Патентному Бюро Великобританії. Безкоштовний пошук і перегляд рефератів з 1996 року по сьогодення.
Містить бібліографічні дані та малюнки патентів Великобританії, опубліковані Патенти Бюро Великобританії з 5 червня 1996. База даних також містить європейські патенти, світові патенти (база даних PCT), японські патенти і патенти інших країн. Перегляд малюнків можливий тільки з використанням Adobe Acrobat 3.x.

Europe's Network Patent Databases - безкоштовний пошук і повні тексти, сайт Європейського Патентного Бюро.
Містить повні тексти європейських патентів з жовтня 1997 і національні патенти європейських країн, світові патенти, опубліковані Всесвітньою Організацією Інтелектуальної Власності (WIPO) з листопада 1997, японські патенти з 1980, а також додатки патентів, опубліковані в понад 50 країнах світу. Сайт підтримується Європейським Патентним Бюро.

IBM Patent Search (можливість безкоштовного пошуку та перегляду титульної сторінки) http://www.patents.ibm.com/. Підтримується IBM - Business Machines Corporation
Містить патенти США з 1971 і неповні дані по патентам попередніх років, патенти Європейського Патентного Бюро (EPO) з 1979 і патенти PCT (Patent Cooperation Treaty) з 1997. На цьому сайті доступні титульні сторінки та заявки.

United States Patent and Trademark Office Web Patent Database сайт містить повні тексти та малюнки патентів США, починаючи з 1976 по теперішній час. Пошук по БД може бути проведений за номером патенту, ключовими словами назви і реферату, прізвища та по інших полях. Підтримується USPTO - Бюро Патентів і Торгових марок США.

US Patent and Trademark Office. Official Gazette - Офіційний бюлетень Бюро Патентів і Торгових марок США (з 1964 - по теперішній час, безкоштовний пошук і перегляд). Офіційний бюлетень публікується щовівторка для подання патентів, які будуть опубліковані, і торгівельних марок, які будуть зареєстровані.

STO's Internet Patent Search System База даних підтримується системою Source Translation & Optimization (STO), яка може бути використана для пошуку по базах даних патентів і торгових марок США усіх років з використанням класифікаційних класів USPTO або за номером патенту. Можливий перегляд рефератів патентів, опублікованих у період 1981-1989.

INPADOC - Світовий покажчик патентів World Patent Index охоплює дані про патентні документи США, Німеччини та ін. країн, дозволяє здійснювати пошук патентів будь-якої галузі знань і промисловості.

Industrial Property Digital Library (IPDL) – онлайн-сервіс для пошуку японських патентів, заявок на патенти, корисні моделі, конструкції і товарні знаки.

Korean Intellectual Property Rights Information Service (KIPRIS) – пошуковий сервіс Корейської інформаційної служби з прав інтелектуальної власності.

State Intellectual Property Office (SIPO)– пошуковий інструмент від Державного відомства інтелектуальної власності Китайської Народної Республіки.

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2023 Яндекс.Метрика