Понеділок, 29.05.2023, 19:18                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

Книжкові виставки 2018 року

   
   
   
Літературні ювілеї грудня 2018 року
 
Всесвітній день прав людини
10 грудня - Всесвітній день прав людини. Саме у цей день, рівно 70 років тому Організація Об’єднаних Націй прийняла Конвенцію про права людини.
Перегляд літератури, отриманої від БФ «Бібліотечна країна»
Бібліотека отримала в дар від Благодійної організації «Благодійний фонд «Бібліотечна країна» у рамках проекту «Підтримка бібліотек переміщених університетів Сходу та Криму» 28 нових, цікавих, красивих видань
Виставка інформаційних матеріалів до Дня студентів
В читальному залі бібліотеки університету до Дня студентів організувано книжкову виставку.
Літературні ювілеї листопада 2018 року
 
Літературні ювілеї жовтня 2018 року
 
До 100-річчя незалежності Латвії в читальному залі бібліотеки організована книжкова виставка, яка познайомить з сторінками історії Латвії, її культурою і мистецтвом, становленням як незалежної держави, сьогоденням

Виставка-перегляд видань кафедри МПМ СНУ ім.В.Даля

З нагоди свята Дня машинобудівника України у читальному залі наукової бібліотеки університету відбувся інформаційний подіум «Машинобудування – одна з головних галузей економіки», організований співробітниками бібліотеки і викладачами кафедри машинобудування та прикладної механіки для студентів факультету інженерії. Увазі присутніх запропонована виставка-перегляд видань наукової і навчальної літератури, авторами якої є викладачі кафедри МПМ СНУ ім. В.Даля.
Літературні ювілеї вересня 2018 року
 
Літературні ювілеї червня 2018 року
 

22 червня – День скорботи й вшанування пам’яті жертв війни в Україні
22 червня Україна вшановує світлу пам'ять про мільйони українців, життя яких обірвала Друга світова війна. Український народ був серед тих, хто під час війни зазнав найбільших втрат і хто віддав найбільше сил, щоб врятувати світ від нацизму. 
Ми пам’ятаємо! Пам'ятаємо про тих, хто так і не повернувся з цієї війни. Про тих, хто кров’ю і потом відстоював нашу перемогу. Про тих, хто першим прийняв на себе цей страшний удар і про тих, чиї життя були покалічені і зруйновані війною. Ми пам’ятаємо! Бо "хто не знає свого минулого, той не вартий свого майбутнього".

День журналіста України
День журналіста щорічно відзначається в Україні 6 червня - в день прийняття Спілки журналістів України в 1992 році до Міжнародної федерації журналістів. Відповідний Указ Президента України № 251/94 був підписаний 25 травня 1994 року.
День журналіста - це не тільки професійне свято працівників засобів масової інформації. Це свято загальнонародне, тому що важко уявити сучасне суспільство без інформації, без засобів її передачі, без професійного погляду на події та факти нашого життя.
Ніщо у сучасному світі високих технологій і шаленого ритму життя не коштує так дорого як інформація. Слово – потужна зброя. Відомо, що словом можна надихнути на подвиг, або просто знищити. Тому професійність журналіста - в обережному і виваженому ставленні до кожного слова.
Хто володіє інформацією – володіє світом...

Праці вчених СНУ ім. В.Даля
Щорічно у третю суботу травня в Україні відзначається День науки, встановлений Указом Президента від 14.02.1997 № 145/97. Це професійне свято працівників науки, мета якого - вшанування наукових традицій України, досягнень українських вчених, якими ми пишаємося.
Як говорив Ф. Жоліо-Кюрі : «Наука необхідна народові. Країна, яка її не розвиває, завжди стає колонією».
У рамках заходів до Дня науки бібліотека презентує в читальному залі перегляд літератури "Праці вчених СНУ ім. В.Даля". 

Пам'ятаємо і шануємо
До Дня пам’яті та примирення в Україні та Дня Перемоги у Другій світовій війні бібліотека пропонує книжкову виставку «Пам'ятаємо і шануємо».
Читачі мають змогу ознайомитись із книгами та періодичними виданнями, що висвітлюють Україну в роки Другої світової війни, боротьбу наших земляків проти фашистів.

Літературні ювілеї квітня 2018 року
 

Історія української держави

У рамках заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції 1917 - 1921 років бібліотека пропонує перегляд книжково-ілюстративних матеріалів 


Світ людей з інвалідністю
Бібліотека запрошує до читального залу, де у відкритому перегляді надані  інформаційні матеріали за темою "Світ людей з інвалідністю" 

Чорнобиль...Ми пам'ятаємо...
26 квітня 1986 року сталася найжахливіша техногенна катастрофа в історії людства - вибухнув реактор четвертого енергоблоку Чорнобильської АЕС. Серед усіх трагедій, які пережило людство, чорнобильська катастрофа не має аналогів за масштабами рукотворного забруднення екологічної сфери, негативного впливу на здоров’я, психіку людей, їх соціальні, економічні і побутові умови життя. 
З  2004 року   26 квітня оголошено Міжнародним днем пам’яті жертв радіаційних аварій і катастроф.
Спливають роки, сплітаючись у десятиліття, а чорний день Чорнобильської трагедії залишається найбільшим горем для нас, українців. 
До дня пам'яті жертв Чорнобильської трагедії в читальному залі бібліотеки організовано перегляд літератури за темою.

Незабутня квітка України
У відділі абонементу організовані інформаційно-ілюстративні виставки "Незабутня квітка України" та "10 найбільш читаних книжок у світі", які ми запрошуємо відвідати усіх користувачів. 
Цього року музична громадськість відзначає 65 років від дня народження американської співачки українського походження Квітки Цісик (4 квітня 1953, Квінз, Нью-Йорк – 29 березня 1998, Мангеттен, Нью-Йорк). Її ім’я відоме в усьому світі завдяки двом музичним альбомам українських народних і популярних пісень – “KVITKA” і “TWO COLORS”. Феномен Квітки Цісик досі залишається загадкою для музичних експертів. Як жінка, яка ніколи не ступала на землю України, настільки тонко її відчувала. 
За останні півстоліття було написано сотні тисяч книжок, але тільки деякі з них стали найпопулярнішими в світі. Завітавши до бібліотеки, ви зможете  дізнатися про них, їх авторів та історію написання.

Книжкова виставка до Міжнародного дня Матері-Землі

В читальному залі до Міжнародного дня Матері-Землі розгорнуто книжкову виставку, на якій представлена література за однією з найактуальніших проблем сучасності - забруднення та погіршення стану навколишнього середовища, охорони природи, раціонального природокористування, а також озеленення наших міст і ландшафтної архітектури.

Подаровані книги
Фонд бібліотеки поповнився виданнями, які надійшли в дар від викладачів нашого університету. 
Серед авторів-дарувальників : Завацька Н. Є., Шевченко Г. П., Соколов В. І., Кроль О. С., Єпіфанова О. В., Жидков А. Б., Шведчикова І. О., Смоліна О. О., Гарькавець С. О., Карчевська О. В., Антоненко Т. Л.
Дякуємо нашим викладачам за надані книги і сподіваємося на подальшу співпрацю!

Шляхом перемог та звершень (до 80-річчя Луганської області)
Шановні користувачі!
Протягом місяця ви зможете переглянути книжкову виставку, присвячену 80-річчю Луганської області, де представлені видання про історію області, її розвиток, а також твори талановитих літераторів Луганщини.
Будемо раді бачити вас у читальному залі бібліотеки. 

Видання українською мовою
Шановні користувачі! Запрошуємо до читального залу нашої бібліотеки. Ми запропонуємо вам чудові видання українською мовою, що надійшли до фонду останнім часом.

Літературні ювілеї березня 2018 року
 

Він мислив і працював масштабно
12 березня 2018 р. виповнюється 155 років від дня народження Володимира Івановича Вернадського – українського вченого, якого порівнюють з Ньютоном і Ейнштейном. Найбільший учений як мінімум у 12 галузях науки, який здійснив відкриття, актуальні донині.  Ім’я його широковідоме не лише в науковому середовищі. Вчений є засновником і першим президентом Всеукраїнської Академії наук, заснованої у 1918 році. Це рішення Вернадського не можна вважати випадковістю, оскільки в основі його лежить міцний зв'язок з Україною. Величезне значення мали коріння сімейні, національні та духовні, присутні в свідомості великого вченого. У 2018 році виповнюється 100 років з дня заснування Національної академії наук України.
Бібліотека організувала виставку-перегляд "Він мислив і працював масштабно"

Лунай, прекрасна наша мово!
Шановні друзі!
21 лютого у світі відзначається Міжнародний день рідної мови.  З цієї нагоди пропонуємо нові виставки літератури "Лунай, прекрасна наша мово!" та "Мова - духовний скарб нації", що експонуються у читальному залі та відділі абонементу (фото). Знайомтесь! 

Герої Небесної Сотні назавжди в нашій пам'яті
На вшанування пам'яті Героїв Небесної Сотні та подвигу учасників Революції гідності  у читальному залі бібліотеки організовано ілюстративно-книжкову виставку. Запрошуємо до перегляду.

День вшанування учасніків бойових Дій на теріторії інших держав
В Україні щорічно 15-го лютого відзначається «День вшанування учасніків бойових Дій на теріторії інших держав», який встановлений Указом Президента незалежної України № 180/2004 від 11-го лютого 2004-го року. В читальному залі організована книжково-ілюстративна виставка, де надана  література за цією темою.

Літературні ювілеї лютого 2018 року
 

Україна Соборна
Щороку 22 січня в Україні відзначається державне свято - День Соборності України.  У цей день в 1919 році був проголошений Акт возз'єднання Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки.
Офіційно в Україні День Соборності відзначають з 1999 року. Ми, українці, - єдиний народ, а Україна - єдина держава, яка мужньо перенесла і переносить найважчі випробовування. 
До цього свята бібліотека підготувала і пропонує книжкову виставку, що експонується у читальному залі. Запрошуємо до перегляду.

Виставка нових надходжень
У відділі абонементу навчальної літератури організована виставка нових надходжень. Вашій увазі пропонуються видання природничої літератури та літератури з галузі суспільних наук. 

Літературні ювілеї січня 2018 року
Книжково-ілюстративні виставки з циклу "Літературні ювілеї року" стали вже традиційними у нас в бібліотеці. Виставки організуються щомісячно. Матеріали, що експонуються, присвячені ювілейним датам в області літератури. До уваги читачів пропнуються літературні твори, ілюстративні матеріали про життя і творчість письменників.

 

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Травень 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2023 Яндекс.Метрика