Середа, 08.02.2023, 23:30                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

ЛОГІСТИЧНЕ УПРАВЛІННЯ ТА БЕЗПЕКА РУХУ НА ТРАНСПОРТІ

НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ

З 4 по 6 листопада відбулась щорічна науково-практична конференція студентів та молодих вчених «Логістичне управління та безпека руху на транспорті», що проводиться однойменною кафедрою Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Цього року талановиту молодь гостинно приймав Технологічний інститут СНУ ім. В. Даля, м. Сєвєродонецьк.

Програма конференції була дуже насиченою та корисною як у науковому, так і у практичному плані. У перший день проведення конференції на пленарному засіданні з доповідями виступили провідні науковці і практики транспортної галузі, зокрема директор інституту транспорту і логістики СНУ ім. В. Даля, зав. кафедри «Логістичне управління та безпека руху на транспорті», д.т.н., проф. Чернецька-Білецька Н.Б., директор центру науково-технічного розвитку ПрАТ «НВЦ «Трансмаш»», академік Транспортної та Інженерної академій України Найш Н.М., директор з транспорту ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» Бойцов А.М., начальник залізничного цеху ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» Загнойко Є.В., заступник начальника залізничного цеху ПрАТ «Сєвєродонецьке об’єднання АЗОТ» Довбуш В.М., технічний директор ПрАТ «НВЦ «Трансмаш»» Щербаков В.П., к.т.н., доц. кафедри «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» СНУ ім. В. Даля Варакута Є.О., к.т.н., доц., зав. кафедри ливарного виробництва та зварювання Жидков О.Б.

Наступного дня відбулися засідання секцій, під час роботи яких було зроблено близько 40 доповідей, що викликали жваве обговорення.

В останній день роботи конференції на заключному засіданні було обговорено результати проведених заходів, висунуто пропозиції щодо покращення взаємодії науки та практики, а також підбито підсумки конференції.

За результатами роботи конференції постановили:

 1. Визначити наступні пріоритети наукових досліджень у транспортній галузі:
 • підвищити зв'язок між результатами наукових досліджень та їх практичним використанням;
 • враховуючи сучасний стан безпеки на транспорті, посилити вивчення проблем з організації безпеки руху різних видів транспорту;
 • науково обґрунтувати рекомендації щодо розробки методів організації перевізного процесу та вдосконалення транспортних систем;
 • визначити як сучасний напрямок досліджень вдосконалення конструкцій транспортних засобів та розвиток транспортної інфраструктури;
 • визначити одним з пріоритетних напрямків подальших досліджень розвиток освітніх технологій щодо кваліфікаційного кадрового забезпечення транспортних підприємств.
 1. Посилити роботу секцій, що відносяться до організації перевезень і управління на транспорті шляхом залучення до участі більшої кількості науковців та практиків даного напрямку.
 2. Визнати найбільш активними учасниками конференції студентів та молодих вчених Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та Української державної академії залізничного транспорту.
 3. Рекомендувати використовувати у навчальному процесі результати проведеної науково-практичної конференції у вигляді мультимедійних презентацій та роздавального матеріалу.
 4. Визначити вагомий внесок кафедри «Логістичне управління та безпека руху на транспорті» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля в науково-практичні дослідження сучасних проблем розвитку транспорту.
 5. Відзначивши високий рівень підготовки та проведення науково-практичної конференції студентів та молодих вчених  рекомендувати оргкомітету врахувати результати конференції, розширити область наукових досліджень у транспортній галузі та продовжувати проводити конференції щорічно.

Збірник тез науково-практичної конференції студентів та молодих вчених «Логістичне управління та безпека руху на транспорті», 4-6 листопада 2014р.

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2023 Яндекс.Метрика