Понеділок, 06.02.2023, 19:32                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців

 Молодь і наука:сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні.
19-20 травня 2015 року в Інституті юриспруденції та міжнародного права Східноукраїнського національного університету до Дня науки в Україні була проведена десята щорічна Всеукраїнська науково-практична конференція аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні».  Конференція присвячена  95- річчю заснування СНУ ім. В.Даля.
На конференцію були представлені роботи більш ніж півсотні учасників.
Із привітальним словом на офіційному відкритті до учасників Конференції звернулась к.ю.н., доц. кафедри правознавства, в.о. директора Інституту юриспруденції та міжнародного права, СНУ ім. В.Даля Арсентьєва Олена Сергіївна та к.ю.н., доц. кафедри правознавства СНУ ім. В.Даля Капліна Галина Анатоліївна.
На пленарному засіданні відбулось жваве обговорення проблем законодавства України, учасники конференції провели аналіз законодавчої бази України та інших європейських країн практично в усіх галузях права. Також були порушені питання перспективи працевлаштування студентів юристів та визнання українських освітніх документів в європейському просторі.
Після виступу учасників відбулось нагородження переможців Всеукраїнської науково-практичної конференції.  Перше місце посіла магістранта  5-го курсу ІЮМП Гніденко Вікторія з темою докладу «Національна служба посередництва і примирення, як головний медіатор при вирішенні колективних трудових спорів», друге місце зайняли студентка 4-го курсу  ІЮМП Соболєва Олена та студентка 5-го курсу ІЮМП Красавська Марина, третє місце між собою розділили студент Міжрегіональної академії управління персонал.
19 травня  в Інституті Юриспруденції та міжнародного права відбувся фінал обласного конкурсу серед учнів, ліцеїстів та студентів коледжів «Правознавці та історики: юні таланти України». Переможців обирали шляхом відкритого Інтернет-голосування.
Конкурс спрямований на виявлення та розкриття обдарувань у найбільш талановитих школярів і учнів коледжів, розвиток у них творчих здібностей в області юриспруденції та історії. Найважливішою складовою конкурсу є пропаганда правових знань серед молодого покоління. Ми запрошуємо прийняти участь у конкурсі випускників усіх навчальних закладів, які планують пов'язати своє майбутнє життя з юриспруденцією та історією.
Кожен учасник конкурсу підготував  конкурсну роботу за темами: «Професія «юрист»: як я її собі уявляю», «Права школяра та способи їх захисту», «Держава і особистість: система взаємин», «Історія - наставниця життя», «З історії рідного краю: очима свідків», «Документи як свідки історії».
Учні  представили доповіді, присвячені історії рідного краю та правам людини. Молоді науковці проявили креативність та презентували роботи не тільки у вигляді докладів, а й у вигляді віршів та анімаціонних слайдів.
Дипломами 1 та 2 ступеню були нагороджені учні Красноармійської середньої школи Антоненко Вікторія, Попова Тетяна, Новакова Тетяна. Дипломи третього ступеню за представлені на конкурс поетично-правові роботи  отримали Татаренко Дмитро та Татаренко Ігор. Самий молодший учасник – учень 2 класу Юр’єв  Дмитро  отримав нагороду за анімаційну роботу «Права дитини».
 Матеріали X Міжнародної науково-практичної конференції аспірантів, студентів, молодих науковців «Молодь і наука: сучасний стан, проблеми та перспективи розвитку права в Україні» 
20 травня в Інституті юриспруденції та міжнародного права спільно з науковою бібліотекою СНУ ім. В.Даля відбулося засідання круглого столу, на тему: «Розвиток відкритого доступу до наукового надбання та використання дистанційних  технологій навчання в умовах інформаційного суспільства», в якому взяли участь близько  30 студентів, молодих науковців,. викладачів.
Під час проведення круглого столу було обговорено низку актуальних питань щодо проблем функціонування системи сучасної освіти, дистанційного навчання та ролі бібліотеки університету в організації якісного освітнього процесу. Учасники підкреслили, що використання інформаційно-комунікаційних технологій стало важливою складовою професійної підготовки майбутніх спеціалістів.
Неможливо сьогодні уявити юриста без персонального комп’ютера, мобільного телефону та інших технічних аксесуарів. Було акцентовано, що бібліотека університету покликана надавати допомогу студентам та викладачам в генерації  власних електронних ресурсів, пошуку ресурсів відкритого доступу, складанні допоміжних списків та покажчиків інформаційних ресурсів та організації доступу до електронних ресурсів через бібліотечний сайт.
  • Викладачі  кафедри правознавства доц.Арсентьева О.С. та  доц.Котова Л.В. зацікавили учасників розповіддю про результати свого перебування   у м.Лодзь, Польща  для участі в проекті "Сучасний університет – проектний підхід до організації роботи згідно з положеннями європейських кваліфікаційних рамок", організаторами якого є Фундація Central European Academy Studies and Certification (CEASC) у співпраці з університетом інформатики (WSInf), Лодзь, Польща та Центром Європейських Фондів (BFE).та поділилися набутими в ході стажування знаннями.
  • Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля представила презентаційні матеріали "Ресурси  Інтернет на допомогу  молодим  юристам"
 

 

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2023 Яндекс.Метрика