Понеділок, 06.02.2023, 20:06                                                      +38(06452)2-89-87     library@snu.edu.ua    Години роботи    
Вітаю Вас Гість | RSS

Меню сайту
Власні бази даних
Доступ до баз даних
Університет

Правові засоби забезпечення та захисту прав людини: вітчизняний та зарубіжний досвід

В Інституті юриспруденції та міжнародного права   Східноукраїнського національного університету імені В.  Даля  15-16 травня  2014р. пройшла  ювілейна, X Міжнародна  науково-практична   конференція   науковців, викладачів, аспірантів  та студентів  «Правові засоби забезпечення та захисту прав людини:  вітчизняний та зарубіжний досвід».

Основними напрямками роботи конференції стали  найбільш актуальні проблеми юридичної науки, зміцнення інтелектуального потенціалу служить подальшому розвитку освіти, поглибленню інноваційних перетворень в сфері підготовки кадрів для юриспруденції. У науці молодь відіграє особливу роль, тому що вона є чуттєвою до нових процесів, які відбуваються у суспільстві. Тому так важливо проведення даної конференції, яка є стартовим майданчиком для розкриття у молодих науковців та студентів таланту дослідника, поглиблення своїх знань та приєднання  студентів до наукового життя.

На сучасному етапі склалась ситуація, за якій у держави існує нагальна потреба в пошуку перспективних напрямів вирішення існуючих проблем права, що неможливо без наявності міцного теоретико-методологічного підґрунтя, базуючись на якому, можна було б здійснити необхідні зміни.

В роботі конференції прийняли участь біля 80 молодих  науковців та дослідників  права зі всіх куточків України, а також зарубіжних країн. В межах конференції були проведені пленарне засідання, секційна робота, конкурс студентських виступів. У виступах учасників досліджувались проблемні аспекти реформування правової системи України, а саме: в сфері розвитку трудового права та права соціального забезпечення; цивілістики; кримінального права та процесу, криміналістики, кримінології, судової експертизи; правової та історичної науки очима учнівської молоді.  Молоді вчені розробили та запропонували інноваційні шляхи вдосконалення законодавчого забезпечення прав та свобод людини.

 На пленарному засіданні підіймалися цікаві питання  стосовно забезпечення прав і свобод громадян на тимчасово окупованій території України  в аспекті  РЕАЛІЗАЦІЇ ГРОМАДЯНАМИ ПРАВА НА ПРАЦЮ, розбудови громадського суспільства, ПРОБЛЕМИ ТА НАПРЯМИ ВДОСКОНАЛЕННЯ ПРАВОВОГО СТАТУСУ судових органів  УКРАЇНИ, застосування міжнародних норм при захисті прав дитини, вдосконалення кримінального законодавства в сфері незаконного використання інсайдерської інформації,  напрямів подолання безробіття, правового регулювання трудового договору, формування правового статусу адвоката в кримінальному процесі, захисту прав трудових емігрантів, проблеми спадкування осіб, які  знаходяться у фактичних шлюбних відносинах, а також проблеми захисту авторського права. Усі теми визвали жваву дискусію.

Підсумовуючи результати проведеної 15-16 травня 2014 р. у м. Луганську на базі Інституту юриспруденції  та міжнародного права Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля міжнародної науково-практичної конференції  «Правові засоби забезпечення та захисту прав людини:  вітчизняний та зарубіжний досвід»,  її учасники констатували:

1. На тлі стрімких ринкових перетворень, період, що минув з часу надбання Україною незалежності, підтвердив необхідність інтенсивного розвитку науки як найважливішого критерію прогресу суспільства. Наукові дослідження сьогодні є надійним засобом сприяння розробці державною владою стратегії та тактики додержання законності у державі, особливо щодо захисту законних прав людини та громадянина. 

2. Коло проблем, висвітлених у ході пленарного та секційних засідань, охопило великий спектр питань, пов’язаних із шляхами та механізмами реалізації і захисту прав та свобод фізичних та юридичних осіб.

3. Провідна роль у розв’язанні проблем у сфері захисту прав та свобод людини в складних умовах проведення АТО залишається за державою, яка є гарантом забезпечення ефективності дотримання загальнолюдських цінностей.

 Матеріали X Міжнародної науково-практичної конференції науковців, викладачів, аспірантів та студентів «Правові засоби забезпечення та захисту прав людини:  вітчизняний та зарубіжний досвід»

Разом до перемоги!
Слава Україні!

SEO оптимизацияВхід на сайт
Пошук
Календар
«  Лютий 2023  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
Бібліотека
в соцмережах
Бібліотека у Фейсбуці Бібліотека у Instagram Канал бібліотеки у YouTube
Сервіси
для користувачив

Віртуальна довідкова служба


Програма для перегляду файлів PDF


Програма для перегляду файлів DJView


Екранна лупа (для користувачів з вадами зору)


Переклад сайту (Translation site)
Творча поличка бібліотеки
Знаменні дати
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Бібліотекар on-line!
Архів записів
Наукова бібліотека СНУ ім. В.Даля © 2023 Яндекс.Метрика