Перейти до контенту

Послуги бібліотеки під час карантину

На період карантину бібліотека розширює свої послуги, впровадив  онлайн-сервіси

У приміщенні ж бібліотеки ви можете взяти книги у користування додому та повернути видання до фонду, а також звернутися із запитом на виконання довідки, .

Виникли  питання?

Звертайтеся до фахівців бібліотеки у зручний для вас спосіб:

Ми надамо відповіді на усі ваші питання стосовно роботи бібліотеки, послуг та сервісів, інформаційних ресурсів, а більш складні запити переадресуємо до відповідного фахівця бібліотеки.

Доступ до інформаційних електронних ресурсів

Електронний каталог
В електронному каталозі представлені документи, які є в друкованому фонді бібліотеки, а також повнотекстові  навчально-методичні матеріали. 

Інституційний репозитарій 
В інституційному репозитарію  eEastUkrNUIR – електронному архіві наукових публікацій -зібрані наукові та освітні матеріали викладачів, співробітників та студентів СНУ ім. В.Даля. Документи знаходяться у відкритому доступі – повні тексти вільно доступні в мережі інтернет.

Консультування щодо розміщення матеріалів в інституційному репозитарію  eEast-UkrNUIR

Вчені, викладачі та аспіранти університету можуть розмістити електронні копії своїх наукових матеріалів (статті, книги та ін.) в репозитарії СНУ ім. В.Даля самостійно шляхом самоархівування публікацій або звернутися за допомогою до співробітників університетської бібліотеки.
Якщо при роботі з електронним архівом EastUkrNUIR виникають проблеми, звертайтеся до адміністратора на e-mail dspacesnu@gmail.com або через форму зворотного зв’язку (внизу сторінки).
Для роботи з репозитарієм пропонуємо інструкцію Як зареєструватися та розмістити публікацю в інституційному репозитарії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля eEastUkrNUIR. Інструкція користувача).
Консультації щодо роботи репозитарію здійснюються е-поштою library@snu.edu.ua, за телефоном, у вайбері, скайпі, на платформі zoom.

Консультування дослідників, викладачів, студентів

Ми пропонуємо індивідуальні та групові консультації з широкого кола питань, які стосуються дослідження, роботи з БД Scopus, WoS, створення та редагування профілів у Google Scholar, ORCID, Publons, оформлення цитувань, списків використаних інформаційних джерел за вітчизняними та міжнародними стандартами. На період карантину ми здійснюємо їх е-поштою, за телефоном, у вайбері, скайпі, на платформі zoom.
Отримати індивідуальну консультацію з тієї чи іншої теми можуть усі зареєстровані користувачі бібліотеки. Реєстраційна форма.

Інформування дослідників, викладачів, студентів

Якщо ви бажаєте отримувати інформацію про ресурси для пошуку інформації, вебінари для дослідників, матеріали для самостійної роботи з цифровими інструментами, напишіть листа на library@snu.edu.ua із зазначенням теми «Запит на інформування».

Визначення індексів УДК Замовити визначення індексу за Універсальною десятковою класифікацією (УДК) на публікацію, кваліфікаційну роботи, автореферат дисертації, дисертацію можна через онлайн форму

Складання списків літератури для акредитації за запитами факультетів та кафедр

Кафедрам і факультетам СНУ ім. В.Даля ми надаємо інформацію про ресурсне забезпечення дисциплін для проведення акредитації/ліцензування закладів вищої освіти за вимогою Міністерства освіти і науки України. Для отримання інформації необхідно звернутися на е-пошту library@snu.edu.ua

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux