Перейти до контенту

Бази даних, до яких університет має безоплатний доступ


Research4Life – найбільша у світі платформа науково-технічної, природничої, медичної та суспільно-політичної літератури від провідних міжнародних видавців, що забезпечує доступ для фахівців закладів вищої освіти та наукових установ України до більше ніж 154 тис. наукових журналів і книг від понад 200 видавців з усього світу.
Пряме посилання на бази даних: https://portal.research4life.org/

Контент платформи складається з п’яти колекцій:

 • Hinari – колекція, що об’єднує дослідження в галузі охорони здоров’я;
 • AGORA – колекція, що об’єднує дослідження в галузі сільського господарства;
 • OARE – колекція, що включає дослідження з екології, географії, енергетики та ін.;
 • ARDI – колекція, що об’єднує дослідження про наукові розробки та інновації;
 • GOALI – колекція, що об’єднує дослідження в галузі права та суспільних наук, включаючи політичні науки, економіку, філософію, історію та ін.

На допомогу в роботі з ресурсами бібліотека пропонує: Інструкція для входу на платформу Research4Life


Підтримуючи українську наукову спільноту під час війни, “Bentham Science”https://benthamscience.com – видавець рецензованої наукової літератури у галузях фармакології та медицини, технічних і суспільних наук – надає безкоштовний тестовий доступ до своїх електронних ресурсів для українських закладів вищої освіти і наукових установ. Для роботи з ресурсом можна одразу перейти за посиланням:
електронні журнали (статті з журналів можна завантажувати у форматі PDF); 
електронні книги  (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).


Шановні користувачі!
Нагадуємо, що СНУ ім. В. Даля має безкоштовний доступ до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.
Платформа містить величезну кількість різноманітних курсів з багатьох спеціальностей і галузей знань, що дозволить значно розширити перелік навчальних джерел та отримати можливість поглиблено вивчати навчальні дисципліни з урахуванням тенденцій використання неформальної та інформальної освіти.
Безкоштовний доступ наданий до понад 5200 курсів і 2200 проектів.
Для студентів це стане додатковим джерелом знань, для викладачів платформа допоможе доповнити основні навчальні програми.

Доступ надається за реєстрацією. Реєстрацію на платформі необхідно здійснювати за корпоративною адресою електронної пошти.

Посилання для реєстрації

 • Перейти за посиланням. Ви потрапите на сторінку акаунту Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на платформі «Coursera».
 • Натиснути кнопку «Приєднатися».
 • Обрати форму «зареєструватися» і створити свій акаунт, для чого заповнити відповідні поля (ПІБ, електронна адреса,  придумати пароль). Ім’я та прізвище будуть відображатися на ваших сертифікатах.
 • Натиснути кнопку «Приєднатися безкоштовно».
 • На вказану електронну адресу надійде лист з проханням підтвердити email.
 • Перейти на сторінку Coursera, поновити.

До ваших послуг каталог курсів, що структуровані за категоріями (гуманітарні науки та мистецтва, бізнес, комп’ютерні науки, наука про дані, інформаційні технології, здоров’я, математика та логіка, особистий розвиток, природні та технічні науки, соціальні науки, вивчення мов).

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux