Перейти до контенту

Сторінка директора

Шановні користувачі, друзі, партнери і спонсори!

Вітаю всіх на відновленому сайті  наукової бібліотеки Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля!
Наша бібліотека є підрозділом університету, який внаслідок війни, розпочатої Російською Федерацією проти України, вже двічі пережив захоплення своїх будівель, знищення матеріально-технічної бази, переміщення.

У 2014 році згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України № 1132 від 06.10.2014 “Про організацію освітнього процесу у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля” університет переміщено до м. Сєвєродонецька.
Роботу бібліотеки та сайту у м. Сєвєродонецьку довелося починати практично з нуля.

У березні 2022 року, з початку повномасштабного вторгнення в Україну збройних сил Російської Федерації, почався новий етап розвитку університету на нових локаціях: у м. Дніпро, м. Кам’янець-Подільський, м. Київ. Згідно з Наказом Міністерства освіти і науки України №922 від 18.10.22р. СНУ ім. В. Даля отримав тимчасову локацію у м. Київ.

У травні 2023 року наукова бібліотека відзначила свій 100-річний ювілей. Незважаючи на обставини, величезний досвід бібліотечної роботи та обслуговування користувачів, набутий за 100 років від дня заснування, створив позитивний імідж НБ СНУ ім. В. Даля . Колектив бібліотеки робить сьогодні все можливе для того, щоб надати такий рівень послуг, який потрібен сучасному користувачу.
Ми запрошуємо вас скористатися нашими інформаційними ресурсами; широким спектром бібліотечно-інформаційних послуг та послуг з публікаційної діяльності. Крім власних, ми пропонуємо ресурси світової мережі, які сприяють навчанню та науковій роботі. Сподіваємося, що на сайті ви знайдете чимало корисної і потрібної інформації та мережевих ресурсів, дізнаєтеся про основні новини, виставки, просвітницькі заходи, послуги, що надаються бібліотекою.

Ми дружньо налаштовані до пропозицій щодо спільної діяльності в соціокультурній сфері.
Якщо ви бажаєте нам допомогти, ми будемо раді.

Сподіваюся, що відвідування нашої бібліотеки (особисте чи віртуальне через веб-сайт) забезпечить вас потрібною інформацією і ви повернетеся до нас знову.

Заходьте, дивіться, читайте, користуйтеся нашими ресурсами. Ми працюємо для вас!


З повагою, директор  НБ СНУ ім. В.Даля,     Ольга Єпіфанова
Контактна інформація:   yepifanova@i.ua

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux