Перейти до контенту

Щодо роботи на платформі Web of Science від Сlarivate Analytics

Компанія Clarivate Analytics створена в 2016 році. 1992-2016 була відділенням IP & Science (інтелектуальна власність та наука) Thomson Reuters.
Мета компанії відбирати, аналізувати та надавати якісну інформацію для науковців, викладачів, видавців, бібліотекарів, медиків, працівників патентних відомств, фарм ринку, управлінців тощо. Їй належать, створюються і вдосконалюються:

  • платформа Web of Science,
  • Web of Science Core Collection – основна колекція WoS, перша наукометрична база даних, походить від Science Citation Index,
  • Journal Citation Report аналітична надбудова для аналізу видань проіндексованих у Web of Science Core Collection з природничих та технічних (SSIE) та суспільних наук (SSCI) для яких розраховується імпакт-фактор,
  • аналітична надбудова Essential Science Indicators
  • референс менеджер EndNote,
  • авторський ідентифікатор ResearcherID,
  • аналітична платформа InCites та інші.

Web of Science (до 2014 Web of Knowledge) — платформа, на якій розміщено бази наукової літератури і патентів, до 2016 року належала Thomson Reuters. В листопаді 2016 року відділення IP & Science придбано інвестиційними фондами і функціонує як Clarivate Analytics. Web of Science охоплює матеріали з природничих, технічних, біологічних, суспільних, гуманітарних наук і мистецтва.

Шановні науковці!
На бібліотечному сайті у новинах ми завжди  анонсуємо проведення вебінарів від Clarivate Analytics. Заходи безкоштовні, але реєстрація обов’язкова. Є можливість отримати сертифікат.
Якщо ви не мали змоги взяти в них участь, можна переглянути  записи вебінарів за посиланнями: 

Також пропонуємо добірку посилань на навчальні матеріали щодо роботи з ресурсами платформи Web of Science :

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux