Перейти до контенту

Передплачені бази даних

До уваги студентів, аспірантів, викладачів та науковців СНУ ім. В. Даля

2024

Компанії Clarivate та Elsevier підтвердили готовність і в цьому році забезпечити українським вченим доступ до важливих, в тому числі і для оцінки наукової діяльності установ, баз даних Web of Science та Scopus, а також до аналітичних та повнотекстових ресурсів.

Доступ до ресурсів баз даних Web of Science та Scopus організований за ІР-адресою університету. Для підтримки стабільної роботи дослідників СНУ ім. В. Даля в умовах війни також надана можливість віддаленого доступу до ресурсів компанії Elsevier (ScienceDirect, Scopus) і компанії Clarivate (Web of Science) без прив’язки до ІР-адреси за допомогою використання доменного імені університету. За умови, що у вас є електронна пошта в домені Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (…@snu.edu.ua), ви можете самостійно налаштувати для себе віддалений доступ до ресурсів Elsevier.Університет має доступ до ресурсів ScienceDirect – повнотекстової бази даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів. Це майже 39 тис. електронних книг (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

У разі виникнення питань щодо роботи з ресурсами, звертайтеся за консультацією до фахівця бібліотеки:
Савельєва Вероніка Владиславівна – library@snu.edu.ua або savelieva@snu.edu.uaчерез чат “Бібліотекар on-line!” на  сайті бібліотеки, сторінку бібліотеки у Facebook, телефоном, у Telegram, Viber.


2023

Університету продовжено доступ до ресурсів баз даних Web of Science та Scopus. Доступ організований за ІР-адресою університету. Для підтримки стабільної роботи дослідників СНУ ім. В. Даля в умовах війни також надана можливість віддаленого доступу до ресурсів.


На 2021-2022 навчальний рік Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля
має доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus , Web of Science та ресурсів платформи ScienceDirect.

Наш університет отримав однорічний доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).

ScienceDirect – це повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів.

На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як:

  • електронні книги Elsevier (eBooks),
  • книжкові серії (Book Series),
  • довідкові видання (Handbook),
  • навчальні посібники (Textbooks) тощо.

Серед переваг використання платформи ScienceDirect – зручний та інтуїтивно-зрозумілий інтерфейс, широко розповсюджені формати завантаження повних текстів (PDF і HTML) та наявність гіперпосилань на значну кількість науково-технічних і медичних статей на платформах інших видавництв.

В нагоді стануть вебінари про роботу з базою даних ScienceDirect:

  1. Перші кроки у ScienceDirect
  2. Читання – це навчання
  3. Цікавій Варварі на базарі носа Не відірвали
  4. ScienceDirect – можливості у відкритому доступі


З 21 вересня 2020 р. по 31 грудня 2020 р. університету відкрито доступ до пакету зарубіжних баз даних наукової інформації  на платформі EBSCOhost.

EBSCOhost – це доступні через веб-інтерфейс бази даних наукової інформації з галузей фізики, хімії, медицини, економіки та інших наук, що періодично оновлюються. Власником EBSCOhost є компанія EBSCO Publishing.

EBSCOhost надає можливість пошуку повнотекстових, рецензованих статей наукових журналів, довідників та інших публікацій з різних наукових дисциплін. Включає в себе як бази даних доступні на умовах передплати, так і бази даних, які знаходяться у відкритому доступі.
Доступ здійснюється за контролем ІР-адрес з будь-якого комп’ютеру в комп’ютерній мережі університету за адресою https://search.ebscohost.com 

Віддалений доступ до бази даних може надаватися викладачам та науковим співробітникам університету поза межами університету для особистого, некомерційного використання, і не допускається, якщо метою використання є комерційне використання.
За більш детальною інформацією звертатися до читального залу бібліотеки.

Доступ наданий в рамках проекту «Розвиток бібліотек переміщених університетів як центрів підтримки освітнього та наукового процесів», учасником якого є наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля, і який адмініструє Українська бібліотечна асоціація.
З метою ефективного використання системи EBSCO-host компанія Інформатіо пропонує серію вебінарів, які будуть проходити у жовтні місяці. Щодо графіку проведення вебінарів буде повідомлено додатково.
Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 29 травня 2020 р. № 721 «Про надання доступу закладам вищої освіти і науковим установам до електронних наукових баз даних та визнання такими, що втратили чинність, деяких наказів Міністерства освіти і науки України» нашему університету продовжено доступ до міжнародних наукометричних баз даних Scopus (на 9 місяців) та Web of Science (на 1 рік).

Детальніше за посиланням https://mon.gov.ua/ua/news/dostup-za-koshti-byudzhetu-do-scopus-ta-wos-dlya-vishiv-ta-naukovih-ustanov-ukrayini-bude-prodovzheno-nakaz-mon

Доступ забезпечується в мережі університету. 
Реєстрація надасть можливість доступу до баз даних з будь-яких IP адрес, через систему логін-пароль.

Адреса доступу до WoS: webofscience.com

Адреса доступу до Scopus:https://www.scopus.com

За консультаціями та для замовлення тренінгів звертатись до заступника директора бібліотеки Савельєвої Вероніки Владиславівни (library@snu.edu.ua)
 


Повідомляємо, що з січня 2020 року наш університет має доступ до електронних книг Springer 2017 р. та журналів Springer 1997-2020 рр.
Якщо ви зареєстрували обліковий запис у мережі університету, то ви автоматично активуєте собі віддалений доступ і можете переглядати повні тексти порталу з будь-якого комп’ютера.
Нам назавжди був наданий доступ до понад 9500 книг.
Було вирішено представити електронні книги Springer у  базі бібліотечного електронного каталогу.
Алгоритм пошуку і завантаження повнотекстових варіантів книг посиланнямВідповідно до наказу МОН України від 27 лютого 2019 року №269 «Про затвердження Порядку забезпечення доступу закладів вищої освіти і наукових установ до електронних наукових баз даних» за кошти держбюджету Східноукраїнському національному університету імені Володимира Даля надано доступ до наукометричних БД Scopus та Web of Science.

Звертаємо увагу на те, що доступ до баз даних відкрито з 1 червня 2019 року на один рік з можливим подальшим продовженням цього терміну.

Доступ до цих міжнародних наукових баз даних – це можливість стежити за міжнародними науковими дослідженнями, отримувати актуальну та якісну інформацію зі своєї тематики, з’ясувати наскільки перспективний той чи інший напрямок досліджень, а також відредагувати за потреби профіль, здійснювати моніторинг активності публікацій, отримувати відомості щодо цитованості ваших наукових публікацій.

Скористатися доступом можна з будь-якого комп’ютера в університетській мережі у всіх корпусах університету (головному, навчальному, лабораторному).
Реєстрація надасть можливість доступу до баз даних з будь-яких IP адрес, через систему логін-пароль.
 Адреса доступу до БД Scopus: https://www.scopus.com

Адреса доступу до БД Web of Science: https://webofknowledge.com

З питань консультацій та проведення тренінгів щодо користування ресурсами звертайтеся до заступника директора бібліотеки Савельєвої Вероніки Владиславівни.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux