Перейти до контенту

Інформування користувачів

Шановні викладачі та науковці !
Наукова бібліотека університету пропонує послуги з інформування наукових співробітників і аспірантів за темами наукових досліджень у системі  вибіркового розповсюдження інформації (ВРІ). Абонентами ВРІ бібліотеки  можуть бути як окремі спеціалісти так і групи спеціалістів, які мають інформаційні потреби спільної тематики.

Вибіркове розповсюдження інформації (ВРІ) – це система інформаційного обслуговування, що забезпечує систематичне інформування про поточні надходження документів у відповідності з чинними запитами користувачів при обов’язковому зворотньому зв’язку.


Матеріали, що вас зацікавили, ви можете отримати як у бібліотеці, так і в режимі електронної доставки документів на вашу електронну адресу.

Для включення у систему ВРІ необхідно заповнити анкету та передати її до бібліотеки (в читальний зал) або надіслати лист з анкетою на електронну адресу : library@snu.edu.ua   

Анкета користувача ВРІ ( зразок для заповнення)Диференційне обслуговування керівництва (ДОК) сприяє прийняттю  обґрунтованих рішень  з конкретних проблем, задач, питань в галузях педагогіки та методики вищої школи.Шановні керівники університету! 
Ви можете стати абонентами ДОК  і регулярно, один раз на місяць, за електронною поштою отримувати актуальну інформацію (списки літератури, повнотекстові материали) з питань педагогіки та методики вищої школи.   Щоб стати абонентом ДОК,  необхідно звернутися до бібліотеки, заповнити заявку особисто при відвідуванні бібліотеки або в режимі on-line  та надіслати її на адресу library@snu.edu.ua чи bibliosnu@ukr.net . У заявці сформулюйте тему, що вас цікавить у рамках напряму «Педагогіка і методика вищої школи». Отримувати  інформацію за запитом ви будете за вказаним e-mail.
Анкета користувача ДОК ( зразок для заповнення)

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux