Перейти до контенту

Консультування та навчання

Наукова бібліотека СНУ ім. В. Даля пропонує студентам, викладачам і співробітникам університету консультації, практичні тренінги та семінари за напрямами:

  • Репозитарій СНУ ім. В. Даля. Пошукові можливості та правила архівування публікацій.
  • Пошукові та аналітичні можливості Scopus та Web of Science.
  • Академічна доброчесність.
  • Авторські профілі вчених. Визначення наукометричних показників. Формування web-іміджу вченого.
  • Стилі цитування та оформлення бібліографічних посилань.

Консультування щодо розміщення матеріалів в інституційному репозитарію  eEast-UkrNUIR

Вчені, викладачі та аспіранти університету можуть розмістити електронні копії своїх наукових матеріалів (статті, книги та ін.) в репозитарії СНУ ім. В.Даля самостійно шляхом самоархівування публікацій або звернутися за допомогою до співробітників університетської бібліотеки.
Якщо при роботі з електронним архівом EastUkrNUIR виникають проблеми, звертайтеся до адміністратора на e-mail dspacesnu@gmail.com або через форму зворотного зв’язку (внизу сторінки).
Для роботи з репозитарієм пропонуємо інструкцію “Як зареєструватися та розмістити публікацю в інституційному репозитарії Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля eEastUkrNUIR. Інструкція користувача”.
Консультації щодо роботи репозитарію здійснюються е-поштою library@snu.edu.ua, за телефоном, у вайбері, скайпі, на платформі zoom.

Консультування дослідників, викладачів, студентів

Ми пропонуємо індивідуальні та групові консультації з широкого кола питань, які стосуються дослідження, роботи з БД Scopus, WoS, створення та редагування профілів у Google Scholar, ORCID, Publons, оформлення цитувань, списків використаних інформаційних джерел за вітчизняними та міжнародними стандартами. На період карантину ми здійснюємо їх е-поштою, за телефоном, у вайбері, скайпі, на платформі zoom.
Отримати індивідуальну консультацію з тієї чи іншої теми можуть усі зареєстровані користувачі бібліотеки. Реєстраційна форма.

Інформування дослідників, викладачів, студентів

Якщо ви бажаєте отримувати інформацію про ресурси для пошуку інформації, вебінари для дослідників, матеріали для самостійної роботи з цифровими інструментами, напишіть листа на library@snu.edu.ua із зазначенням теми «Запит на інформування».

Складання списків літератури для акредитації за запитами факультетів та кафедр

Кафедрам і факультетам СНУ ім. В.Даля ми надаємо інформацію про ресурсне забезпечення дисциплін для проведення акредитації/ліцензування закладів вищої освіти за вимогою Міністерства освіти і науки України. Для отримання інформації необхідно звернутися на е-пошту library@snu.edu.ua


До уваги кураторів!
Бібліотека проводить заняття з основ інформаційної культури та бібліографії
Мета занять – навчити студентів методиці ефективного використання інформаційних ресурсів бібліотеки та пошуку інформації в електронних каталогах та базах даних інших бібліотек і мережі Інтернет.
Лекційно-практичні заняття включають розгляд таких питань:

  • Структура наукової бібліотеки СНУ ім. В.Даля.
  • Правила користування науковою бібліотекою СНУ ім. В.Даля.
  • Документний фонд бібліотеки.
  • Система бібліотечних каталогів і картотек. Алфавітний та систематичний каталоги, їх призначення і структура, принципи організації.
  • Знайомство з електронними інформаційними ресурсами і послугами, що надає бібліотека  (бібліотечний сайт, електронний каталог, інституційний репозитарій СНУ ім. В.Даля, бібліотека у соцмережах, віртуальні виставки і бібліографічні покажчики в електронному вигляді, робота віртуальної довідкової служби тощо).

Заняття супроводжуються демонстрацією слайдів, що робить їх більш наочними, цікавими та допомагає швидко засвоїти матеріал. Див. фотоальбом 1, фотоальбом 2

Для замовлення індивідуальної, групової консультації  чи тренінгів звертайтеся до бібліотеки або на e-mail бібліотеки library@snu.edu.ua.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux