Перейти до контенту

Публікації науковців СНУ ім. В.Даля у виданнях, що індексуються БД Web of Science та Scopus

2024 р.

Список публікацій за авторством науковців СНУ ім. В. Даля, що проіндексовані в І кварталі 2024 року наукометричними базами Scopus та Web of Science

2022 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у 2022 році

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у ІІI кварталі 2022 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у ІI кварталі 2022 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у І кварталі 2022 р.

2021 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у IV кварталі 2021 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у IІІ кварталі 2021 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у ІІ кварталі 2021 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у І кварталі 2021 р.

2020 р.

Бібліографічний список публікацій науковців СНУ ім. В. Даля у виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у 2020 році

Список публікацій науковців СНУ ім. В.Даля в виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у  ІІІ кварталі 2020 р.

Список публікацій науковців СНУ ім. В.Даля в виданнях, що проіндексовані наукометричними базами Scopus та Web of Science у  ІІ кварталі 2020 року

Список публікацій науковців СНУ ім. В.Даля, оприлюднених у І кварталі 2020 року в виданнях, що індексуються базами даних Web of Science та Scopus

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux