Перейти до контенту

Витяг з “Положення про облік, збереження та використання дисертаційного фонду НБ СНУ ім. В.Даля”

4. Порядоккористування дисертаційним фондом 4.1. З авторефератами дисертацій мають право працювати всі користувачі НБ СНУ ім. В.Даля.
4.2. Дисертації, що подані до захисту, надаються користувачам для ознайомлення в читальній залі  без обмежень за кількістю.
4.3. Захищені дисертації видаються для ознайомлення в читальній залі:
– професорсько-викладацькому складу, науковим співробітникам та іншим категоріям користувачів СНУ ім. В.Даля за заявою з дозволом проректора з наукової роботи університету (див. Додаток №1);
– користувачам інших навчальних та наукових установ – на підставі офіційного листа-клопотання від установи та дозволу проректора з наукової роботи СНУ ім. В.Даля (див. Додаток №2).
Термін дії дозволу  –  один рік.
4.4. Лист-клопотання чи заява з дозволом проректора візується директором (заступником директором) Наукової бібліотеки.
4.5. Для отримання дисертації користувач повинен надати документ, який засвідчує особу, заяву на отримання документа з письмовим дозволом проректора та візою директора Наукової бібліотеки.
4.6. Дисертації видаються одноразово у кількості не більше 2 примірників.
4.7. При роботі з дисертаційним фондом користувач повинен дотримуватись вимог Закону України «Про авторське право і суміжні права» №2627-3 від 11.07.2001р. та Закону України «Про інформацію» №2657-XII від 02.11.2011р. За порушення користувач несе відповідальність згідно чинного законодавства України.
4.8. Користувачам забороняється:
– виносити дисертації з читальної зали бібліотеки;
– псувати документи дисертаційного фонду.
4.9. Користувач, що порушив правила, позбавляється права користування дисертаційним фондом.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux