Перейти до контенту

Незалежний у своїх помислах та діях. 300 років від дня народження Григорія Сковороди

3 грудня 2022 року виповнюється 300 років від дня народження Григорія Савича Сковороди, всесвітньо відомого українського генія, філософа, байкаря, просвітителя, письменника, поета, педагога.    
Григорій Сковорода за версією ЮНЕСКО  входить до п’яти мудреців світу – разом із Сократом, Конфуцієм, Спінозою і Махатмою Ганді. 
Чудово освічена людина, Сковорода досконало знав багато стародавніх і нові європейські мови, давньогрецьку та римську філософію і літературу – Геракліта, Епікура, Платона, Аристотеля, Сенеку, Лукреція Кара та інших. Він стояв на рівні вищих досягнень науки і природознавства свого часу, слідував вченню Коперника і визнавав безліч світів.
     Любов до науки звучить у його творах і висловлюваннях. Саме йому належать слова: «Хто думає про науку, той любить її».
     Г.Сковорода – автор багатьох афоризмів і цитат. Філософ-гуманіст у своїх афоризмах вчить на власному прикладі як залишатись людиною за будь-яких обставин.
Пропонуємо вашій увазі віртуальну інформаційну виставку, яка надає можливість ще раз згадати сторінки життя першої усвідомлено вільної людини на цій землі, людини, яку “світ ловив та не спіймав”.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux