Перейти до контенту

Безкоштовний доступ до курсів «Coursera»

Шановні користувачі!
Нагадуємо, що СНУ ім. В. Даля має безкоштовний доступ до курсів «Coursera» – платформи онлайн-навчання, заснованої викладачами Стенфордського університету.
Платформа містить величезну кількість різноманітних курсів з багатьох спеціальностей і галузей знань, що дозволить значно розширити перелік навчальних джерел та отримати можливість поглиблено вивчати навчальні дисципліни з урахуванням тенденцій використання неформальної та інформальної освіти.
Безкоштовний доступ наданий до понад 5200 курсів і 2200 проектів.
Для студентів це стане додатковим джерелом знань, для викладачів платформа допоможе доповнити основні навчальні програми.

Доступ надається за реєстрацією. Реєстрацію на платформі необхідно здійснювати за корпоративною адресою електронної пошти.

Посилання для реєстрації

  • Перейти за посиланням. Ви потрапите на сторінку акаунту Східноукраїнський національний університет імені Володимира Даля на платформі «Coursera».
  • Натиснути кнопку «Приєднатися».
  • Обрати форму «зареєструватися» і створити свій акаунт, для чого заповнити відповідні поля (ПІБ, електронна адреса,  придумати пароль). Ім’я та прізвище будуть відображатися на ваших сертифікатах.
  • Натиснути кнопку «Приєднатися безкоштовно».
  • На вказану електронну адресу надійде лист з проханням підтвердити email.
  • Перейти на сторінку Coursera, поновити.

До ваших послуг каталог курсів, що структуровані за категоріями (гуманітарні науки та мистецтва, бізнес, комп’ютерні науки, наука про дані, інформаційні технології, здоров’я, математика та логіка, особистий розвиток, природні та технічні науки, соціальні науки, вивчення мов).

Посилання для реєстрації

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux