Перейти до контенту

Безкоштовний онлайн-курс «Основи авторського права в креативних індустріях»

Шановні користувачі!

Освітня платформа для креативних індустрій CASES за підтримки Українського національного офісу інтелектуальної власності та інновацій запустила безоплатний онлайн-курс «Основи авторського права в креативних індустріях».

«Основи авторського права в креативних індустріях» — це чудовий оглядовий онлайн-курс для всіх учасників ринку креативних індустрій, від фахівців до працедавців. Він створений за участі Національного офісу інтелектуальної власності та інновацій.

Цільова аудиторія: Викладачі / Науковці, Співробітники, Студенти, Усі бажаючі

Формат проведення: Online

Ви дізнаєтесь: які права мають автори, як їх захищати, як працювати з NDA, як не порушувати права інших представників ринку і що робити, коли стикаєтесь з плагіатом.

Курс складається з 8 модулів, кожен з яких розкриває одне з питань великої теми про авторське право та інтелектуальну власність. Крім аудіолекцій, ви отримаєте конспект та посилання на статті законів, які згадувалися в лекціях. Цей курс виходить в унікальному форматі аудіоподкасту. 

Курс стане в пригоді власникам креативних бізнесів, дизайнерам, програмістам, копірайтерам, ілюстраторам, митцям, художникам, музикантам, письменникам та всім, хто створює обʼєкти інтелектуальної власності.

По завершенні курсу студенти отримають індивідуальні електронні сертифікати.

Реєстрація та детальна інформація про курс тут.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux