Перейти до контенту

Доставка документів через служби МБА та ЕДД

Бібліотека університету пропонує послугу міжбібліотечного абонементу – МБА, засновану на використанні документів з фондів інших бібліотек. МБА діє з метою забезпечення загального доступу до бібліотечних та інформаційних ресурсів для навчального процесу і наукової роботи. Послугою МБА можуть користуватися науково-педагогічні працівники, викладачі, співробітники та аспіранти університету, які є користувачами бібліотеки. Юридичними документами, за якими користувач одержує літературу в тимчасове користування єдоручення та бланк-замовлення, які можна отримати в бібліотеці. Матеріальну відповідальність за зберігання видань, отриманих по МБА в тимчасове користування, несе користувач.


У бібліотеці  також працює служба електронної доставки документів (ЕДД).
Читачі бібліотеки можуть  отримати електронною поштою копію статей із друкованих журналів, які передплачуються бібліотекою,  або фрагменти книг (розділ, глава тощо), що зберігаються у бібліотеці, статей з періодичних видань, авторефератів, фрагменти з книг та документів, що знаходяться у фондах інших бібліотек.

Виконання замовлення з моменту його отримання бібліотекою – 3 робочі дні.
За необхідності додаткового бібліографічного розшуку – 5 робочих днів.

Зробити замовлення на доставку електронної копії статті можна:
• через сервіс віртуальної довідкової служби на веб-сайті бібліотеки;
• надіславши на електронну адресу бібліотеки library@snu.edu.ua бланк-замовлення (завантажити бланк-замовлення) .
Примітка: на кожний документ заповнюється окремий бланк-замовлення. Обов’язково потрібно вказати, як відсилати виконане замовлення – в електронному вигляді на e-mail чи паперову копію на поштову адресу замовника.

Вимоги до заповнення форми
• Потрібно точно вказати такі відомості про статтю: Автор.  Назва.  Джерело.  Рік.  Том (випуск, число).  Сторінки. • Дані обов’язково заповнюються мовою оригіналу.
• Також необхідно вказати свої дані: прізвище, факультет, курс, відділ/ та з якою метою замовляється література.
• Якщо Ви робите замовлення через форму на веб-сайті, то мета замовлення вказується у полі «Тема листа».

 Помилки у заповненні форми чи замовленні, надісланому електронною поштою, призводять до затримки виконання замовлення і навіть до відмови.

Доставка
Електронна копія документа буде надіслана на електронну пошту, яку Ви вкажете у Формі для замовлення доставки документів на веб-сайті, чи з якої Ви надішлете своє замовлення.

Попередній пошук потрібної Вам інформації можна здійснити самостійно в:

Увага!
Згідно ч.1 ст. 23 Закону України «Про авторське право й суміжні права», замовлення приймаються тільки на доставку фрагментів (уривків). Копіювання книг цілком НЕ ВИКОНУЄТЬСЯ!
Отримані копії дозволяється використовувати лише з метою освіти, навчання і приватного дослідження. Не дозволяється тиражувати отримані копії, відтворювати їх у будь-якій формі, окрім одноразового друку електронного файлу, передавати іншим особам або організаціям.

Відповідальність за несанкціоноване використання отриманих з бібліотеки копій документів, відповідно до діючого законодавства, несе користувач.
  Додаткову інформацію з питань оформлення запитів по МБА та ЕДД можна отримати в бібліотеці.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux