Перейти до контенту

Літня серія вебінарів від Clarivate українською

Шановні користувачі!

Протягом червня-липня компанія Clarivate пропонує нову серію вебінарів українською. місце проведення – Zoom, необхідна реєстрація, сертифікати за умови присутності більше 90% часу вебінару.

6 червня 10:15–11:15

Тема: Аналіз публікаційної активності установи
Тези:  На вебінарі заплановано 
•    Аналіз публікацій за допомогою Web of Science та InCites:
o    Ключові показники та метрики для оцінки ефективності.
o    Коректне застосування імпакт фактору, квартилів JCI, оцінка впливу відкритого доступу та плану S.
•    Оцінка наукового співробітництва:
o    Аналіз ефективності поточних колаборацій.
o    Пошук оптимальних партнерів для спільних проектів.
•    Створення та коригування профілю установи Organization-enhanced у Web of Science. 

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_MfaO2GSdQL6kgkPKcalrmA


27 червня 10:15–11:15

Тема: Пошук та аналіз грантів з ресурсами Clarivate

Тези: Пошук та отримання грантів стає однією з першочергових задач керівника наукового проекту. Незважаючи на зростання кількості фондів, які підтримують науку, також збільшується кількість учених і зростає конкуренція на отримання гранту. Для успішної грантової заявки необхідно не тільки знайти кошти, але й підібрати хорошу команду. На вебінарі розберемо ресурси Clarivate, що допоможуть з цим заданням, ми проаналізуємо інформацію про гранти, зазначену в публікаціях проіндексованих у Web of Science Core Collection, порацюємо з новою базою на платформі – Grant Index і розглядаємо можливості бази поточних грантових можливостей Pivot-RP.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_okYl_4MpQU6mia4_RzIA9A


4 липня 10:15–11:15

Тема: Оновлення Journal Citation Reports™ 2024

Тези:  Приєднуйтесь до нас, щоб досліджувати щорічні оновлення Journal Citation Reports (JCR)™. Починаючи з цьогорічного випуску, звіти про цитування журналів включатимуть уніфіковані рейтинги за тематичними категоріями, що допоможе спростити оцінку ефективності журналу та підвищити прозорість і інклюзивність.
На цьому вебінарі дізнайтеся, як можна використовувати розширені профілі журналів, щоб приймати впевнені рішення на основі даних у сучасному науковому видавничому середовищі, що розвивається, незалежно від того, надсилаєте ви свій перший рукопис чи керуєте бібліотечними колекціями. Дізнайтеся про широкий спектр показників на рівні журналу, включно з фактором впливу журналу (JIF), доступним у профілях JCR разом із описовою інформацією відкритого доступу та інформацією про учасників. Дізнайтеся про інтеграцію JCR з іншими продуктами Clarivate, включаючи Web of Science, і дізнайтеся більше про інтеграцію журнальних показників у ваші системи за допомогою Journals API.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_TM25NWWwSKGyro6_gSL8YA

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux