Перейти до контенту

Продовжено безкоштовний доступ до електронних баз наукової інформації

Компанії Clarivate та Elsevier підтвердили готовність і в цьому році забезпечити українським вченим доступ до важливих, в тому числі і для оцінки наукової діяльності установ, баз даних Web of Science та Scopus, а також до аналітичних та повнотекстових ресурсів.

Також, важливим кроком стало також рішення видавців-партнерів проєкту Research4Life про надання українським науковцям безоплатного доступу до своїх ресурсів. У результаті розгляду звернення МОН видавцями було ухвалене рішення про долучення України до групи країн А, що мають безкоштовний доступ до контенту платформи Research4Life.
Детальніше за посиланням https://dntb.gov.ua/news/19523

Зверніть увагу!

  • Доступ до ресурсів баз даних Web of Science та Scopus організований за ІР-адресою університету. Для підтримки стабільної роботи дослідників СНУ ім. В. Даля в умовах війни також надана можливість віддаленого доступу до ресурсів компанії Elsevier (ScienceDirect, Scopus) і компанії Clarivate (Web of Science) без прив’язки до ІР-адреси за допомогою використання доменного імені університету. За умови, що у вас є електронна пошта в домені Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (…@snu.edu.ua), ви можете самостійно налаштувати для себе віддалений доступ до ресурсів Elsevier.
  • Доступ до контенту платформи Research4life надається студентам, викладачам та співробітникам СНУ ім. В. Даля за інституційним логіном та паролем, отримати який можна, надіславши листа (з корпоративної пошти @snu.edu.ua) на адресу library@snu.edu.ua і вказавши в темі або тексті листа “Доступ до Research4life”. 

Пряме посилання на бази даних: https://portal.research4life.org/

На допомогу в роботі з ресурсами ми склали інструкції:

Відеоінструкція від Research4Life


У разі виникнення питань щодо роботи з ресурсами, звертайтеся за консультацією до фахівця бібліотеки:
Савельєва Вероніка Владиславівна – library@snu.edu.ua або savelieva@snu.edu.uaчерез чат “Бібліотекар on-line!” на  сайті бібліотеки, сторінку бібліотеки у Facebook, телефоном, у Telegram, Viber.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux