Перейти до контенту

Вебінари травня від Clarivate українською

Шановні науковці!

Інформуємо про вебінари травня від Clarivate українською. Необхідна попередня реєстрація, вже можна зареєструватися на всі або на вибрані теми, проходитимуть в ZOOM, безкоштовно. Передбачено електронний сертифікат учасника за умови прослуховування більше 90 % вебінару.

2 травня 2024 10:15–11:15 

Тема Hot Topics Оновлення у авторському профілю у Web of Science

Тези:  Відбулися зміни в авторському профілі про які оголошували 19 березня. Зараз маємо багато схвильованих авторів у яких «зниклі публікації». На вебінарі переглянемо як створити,  наповнити, що можна додати, підтвердити позицію автора, хто може редагувати і бачити ваші здобутки. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Wg8XWjYFReej3ZXJMmSVTA


9 травня 2024 10:15–11:15 

Тема Оформлення статті за форматом журналу з EndNote

Тези:  Формати оформлення публікації. Який формат в вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на  питання з реєстраційних анкет.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hyRVKcwcR126bb4pj5GrsQ


16 травня 2024 10:15–11:15 

Тема Повний цикл наукового дослідження з ресурсами Clarivate

Тези:  Розглянемо ключові етапи циклу наукового дослідження від ідеї до презентації здобутків та ресурси Clarivate (Web of Science Core Collection, EndNote, Journal Citation Reports, InCites, Grant Index, Pivot-RP, ProQuest Dissertaion and Thesis Index, ResearcherID) що допоможуть пройти цей цикл максимально ефективно.

Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN__qdTsXFNTKSJ29ibmPOBEQ


23 травня 2024 10:15–11:15 
Тема : Відповідальний академічний штучний інтелект для дослідників Web of Science
Тези:  Штучний інтелект трансформує академічні дослідження, викладання та навчання. Clarivate гарантує, що ви зможете безпечно і відповідально орієнтуватися в цьому новому ландшафті, забезпечуючи при цьому досконалість досліджень. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися більше про нещодавні та майбутні розробки на основі штучного інтелекту у Web of Science, включаючи значні покращення пошуку та майбутній дослідницький асистент Web of Science на основі генеративного штучного інтелекту. Ми обговоримо, як ми впроваджуємо штучний інтелект, щоб допомогти дослідникам усіх рівнів вирішувати складні дослідницькі завдання та отримувати більше від найнадійнішої у світі бази даних цитувань – Web of Science Core Collection. 
Реєстрація: https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_qXKcTYjBRdCq7K6jNzDjgg

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux