Перейти до контенту

Вебінари від Clarivate для науковців

Оприлюднення результатів дослідження є важливим етапом кожного дослідження. Де і як буде опубліковані ваші данні матиме вплив на подальшу кар’єру, отримання визнання колег, можливість встановлення ефективних партнерств, отримання грантового фінансування.
Для тих, хто не зміг долучитися до вебінару від компанії Clarivate «Публікаційний процес в деталях» 09-03-2023, де були розглянуті питання як обрати видання що індексуються у Web of Science, як зберегти цей список, які бізнес-моделі видань і як опублікуватися безкоштовно, рецензування і його види, оформлення публікацій за форматом видання, радимо відвідати youtube канал «Clarivate Analytics українською» https://www.youtube.com/channel/UCSMJ679M7c78lYA5eu41jYg , де можна переглянути записи всіх минулих вебінарів.
Також пропонуємо додати у закладки адресу української сторінки Clarivate https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine , ви знайдете інформацію про основні продукти компанії та їхні можливості, оновлення ресурсів та розклад освітніх вебінарів, посилання на щотижневу сесію в ZOOM, де консультант від Clarivate Ірина Тихонкова відповість на ваші питання.

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux