Перейти до контенту

Вебінари від Clarivate у січні-лютому 2024р.

Шановні користувачі!

Інформуємо вас, що в 2024 році компанія Clarivate продовжує безкоштовні вебінари українською у ZOOM. У двох серіях Clarivate Essential та Research Smarter.

Для участі у вебінарах потрібна реєстрація.

18 січня 2024

Тема: Персональний кабінет у Web of Science    
Тези: 2024 рік починаємо з обговорення реєстрації та використання персонального кабінету у Web of Science з максимальною користю. Налаштування, коригування і робота з авторським профілем, історії пошуку, налаштування повідомлень. Також відповіді на запитання з реєстраційних анкет.    
Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_0yJ-iSyUQ_6r0k5BkGxhCQ


Research Smarter 

25 січня 2024

Тема: Найвпливовіші нові спеціалізації та напрямки досліджень у 2023 році

Тези:  Темпи інновацій ніколи не сповільнюються, а спеціалізовані галузі науки швидко розвиваються і з’являються нові. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб отримати знання та передбачення щодо розуміння мінливих глобальних дослідницьких тенденцій 2023 року, які допоможуть вам у стратегічному плануванні, інвестуванні та прийнятті рішень.

Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_Q_yl45bDSPu9rnyYYHnr5w


Лютий

1 лютого
Тема: Базові можливості Web of Science для наукової діяльності

Тези: Як знайти та проаналізувати публікації за своєю темою. Як отримувати повідомлення про нові статті. Як визначити основні видання в які варто подавати статті. Як знайти установи та науковців що більше доклалися до вирішення цікавої вам теми. 
Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_VUCLqonERcGzxf8RttHjRg

8 лютого
Тема: Світ журналів: хороші, погані та хижацькі

Тези: Критерії якості наукового журналу. Основні атрибути та метрики: ISSN, doi, ORCID, імпакт-фактор, JCI,  квартиль та інші. Як знайти та проаналізувати видання за допомогою Web of Science, MJL, JCR та не потрапити до різних типів хижацьких видань.
Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yfp-CZPBQuau8efzvfphhw

15 лютого
Тема: Відкритий доступ

Тези: Традиційно в середині лютого, згадуючи Будапештську ініціативу відкритого доступу що була оголошена 14 лютого 2002 року обговорюємо що нового в царині відкритої науки і відкритого доступу. Проаналізуємо відкриті публікації українських науковців за допомогою Web of Science та InCites. Зупинимося на нових індексах препринтів та дисертацій. Звісно згадаємо бізнес моделі журналів і як знайти видання відкритого доступу і ті що з безкоштовними публікаціями
Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_V3wiRv_ITAOtclQ-lMqDWQ

22 лютого
Тема: Оцінка міжнародної співпраці

Тези: Міжнародна співпраця відкриває можливості проведення наукових досліджень на більш якісному рівні, кращій презентації наукових здобутків, та отриманню додаткового фінансування. Як визначити наявні та потенційні співпраці, оцінити їхню ефективність за допомогою Web of Science Core Collection та InCites. На вебінарі проаналізуємо співпрацю як України в цілому так і окремої установи. Відповіді на питання з реєстраційних анкет.
Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_yAShWvAqTC-_LzUt3GYXQA

Research Smarter 

29 лютого 2024

Тема:  Підтримка чесності досліджень за допомогою надійних інструментів та даних
Тези: Сьогодні ми спостерігаємо зростання не лише кількості журналів, що видаються, а й сумнівних видавничих практик. Крім того, зростає різноманітність загроз доброчесності досліджень включаючи paper mills, маніпуляції із зображеннями та потенціал для зловживань штучним інтелектом.
Підтримка цілісності досліджень – це спільна робота науково-дослідних установ, науковців, грантодавців, видавців та постачальників баз даних. Кожен повинен вжити заходів для забезпечення валідності, точності та загальної достовірності наукових результатів.
Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, які кроки в Web of Science зробила Clarivate для підвищення чесності досліджень в рамках наших постійних зусиль щодо активного внеску в підтримку суспільної довіри до наукових та наукових досліджень.

Час 10:15–11:15
Реєстрація
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_93p571xARxq_VUZgkfiihA

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux