Перейти до контенту

Вебінари від Clarivate у жовтні та листопаді 2023 р.

Шановні користувачі! 

У жовтні та листопаді на вас чекають заходи, що організовані Clarivate.
Всі заходи безкоштовні. Необхідна реєстрація. Сертифікати передбачені, якщо буде прослухано більше 90 % основного часу вебінару.

24 жовтня

Вебінар з запрошеними фахівцями
Відкрита наука і Суспільство
вебінар до тижня відкритого досутпу

Цифрові застосунки відкритої науки для життєвого циклу наукового дослідження 
Тези: 
основні тенденції в царині цифрової та відкритої науки, відкритих даних, відкритого доступу, зміни наукової комунікації, а також відповідних сервісів та ресурсів, які можуть бути корисні як університетам у їхніх дослідницьких стратегіях, так і дослідникам на всіх етапах життєвого циклу дослідження. 
Доповідач: Тетяна Ярошенко, к.і.н., доц., керівниця Центру наукометрії та цифрової підтримки досліджень, Національний університет «Києво-Могилянська академія», м. Київ, Україна.

Відкриті Освітні Ресурси: нові горизонти 
Тези: 
У світі широко обговорюються переваги створення та використання Відкритих Освітніх Ресурсів. Популяризацією ідеї Відкритих освітніх ресурсів займаються фахівці не лише на рівні окремих організацій, а й на глобальному міжнародному рівні. В презентації наведена ситуація з розумінням та сприйняттям цієї ідеї серед представників академічних установ України.
Доповідач: Юлія Главчева, PhD з комп’ютерних наук, директор науково-технічної бібліотеки НТУ «ХПІ»

Тенденції у відкритому доступі в Україні за даними Web of Science
Тези:
 За допомогою Web of Science та InCites проаналізуємо як змінюється публікаційний ландшафт в Україні, чи збігаються наші тренди з результатами інших країн. Визначимо як проаналізувати відкриті дані окремої установи
Доповідач: Ірина Тихонкова, к.б.н., старший дослідник, Customer Success Specialist Clarivate

Просимо пройти невеличке опитування
https://forms.gle/bnzho9m4FBHzxVDu9

Час 15:30–16:30

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_cfWMe5JyTPaBtjXjsCrvZw

26 жовтня

В рамках  ІІ Міжнародної конференціі “ВІДКРИТА НАУКА ТА ІННОВАЦІЇ В УКРАЇНІ 2023”

Тема: Виклики української науки, та як успішно подолати їх з ресурсами Clarivate.

Тези: На семінарі проаналізуємо стан публікаційної активності України. Як вплинули Covid-19 та війна на науку в Україні. Які проблеми та перспективи. Розглянемо можливості ресурсів Clarivate для успішного побудови та реалізації дорожньої карти розвитку науки. Як можуть допомогти бібліотекарі своій установі та науковцям.

Час 11:00–12:00

Реєстрація https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_aOrTxa_oQTmk9GvLtmYdTw

26 жовтня

Тема:  Research Smarter: Як збільшити успішність грантових заявок вашої установи

Тези: Конкуренція за фінансування наукових досліджень у всьому світі продовжує зростати. Науковим відділам та адміністраторам організацій необхідні аналітичні дані, які оцінять пропозицію щодо наукового співробітництва, даючи змогу проаналізувати минулі успіхи та порівнювати їх з аналогами для вироблення виграшної стратегії.

На цій сесії ви дізнаєтеся, як рішення Clarivate – Web of Science, InCites, Pivot RP і Reviewer Locator – можуть допомогти вам забезпечити нові джерела фінансування і підвищити відсоток успішних грантів вашої установи.

Час 16:15–17:15

Реєстрація  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_F_cu-sjqTISrEIwrxMtzeQ

2 листопада

Тема: Підібрати видання для публікації та не помилитися з вибором.

Тези: На вебінарі розберемо. Критерії якості наукових видань. На що звертати увагу при виборі видання для публікації власних досліджень. Як не стати жертвою хижацького видання. Ціна недоброчесної поведінки. Публікаційний процес. Плата за публікацію. Оформлення статті. Рецензування. Розповсюдження опублікованої роботи.

Час 10:15–11:15

Реєстрація  https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hFws7bfOSRyFbjV0WqzP2Q

9 листопада
Тема: Різновиди пошукових запитів у Web of Science Core Collection
Тези: У Web of Science Core Collection є чотири типи пошуків: базовий, розширений, у пристатейній бібліографії та за автором. Розберемо що можемо знайти, з яких джерел, синтаксис пошуків, складнощі з якими можуть стикнутися користувачі та як їх уникнути. Збережемо та проаналізуємо результати
Час 10:15–11:15
Реєстрація  
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_fW-hyhzSTyCOkrCbNp0YlQ

16 листопада
Тема: EndNote: оформлення статті за форматом журналу
Тези: Які формати оформлення списків літератури є? Яким форматом оформити список літератури у вибраному виданні? Де його знайти? Що таке референс-менеджери? Як настроїти роботу EndNote? Як створити та наповнювати колекцію? Чи можна додати інформацію про статтю? Використання Cite While You Write™. Відповіді на ваші питання.
Час 10:15–11:15
Реєстрація   
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_hceNHQuvTq2W4OrPzDgWZg

23 листопада
Тема: Бази на платформі Web of Science
Тези
: На сьогодні на платформі Web of Science розміщено 17 баз даних. Частіше ми працюємо з Web of Science Core Collection. На вебінарі коротко ознайомимося з іншими базами і чим вони можуть бути корисні науковцю. Зокрема Derwent Innovations Index, Регіональні індекси наукового цитування, MedLine. Відповіді на ваші питання.
Час 10:15–11:15
Реєстрація  
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_nFRW3_pgRFix-zxcwqO4Vw

30 листопада
Тема: Research Smarter Представляємо два нових індекси на платформі Web of Science: ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index
Тези
: Нещодавнє додавання ProQuest Dissertations & Theses Citation Index та Preprint Citation Index до платформи Web of Science пропонує комплексне рішення для пошуку журналів, дисертацій та дисертацій, препринтів та інших ресурсів на одній платформі. Приєднуйтесь до цієї сесії, щоб дізнатися, як два нових індекси пропонують оптимізований шлях для дослідників, надаючи більш повне уявлення про дослідницький ландшафт.
Час 10:15–11:15
Реєстрація  
https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_9jUxAUufR-GDMsmi8VY3zg

Переглянути презентації минулих вебінарів можна за посиланням https://clarivate.libguides.com/europe/ukraine

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux