Перейти до контенту

Вебінари від Web of Science та Scopus у грудні 2022 р.

Компанія Clarivate розпочинає зимову серію вебінарів для науковців.
Пропонуємо до вашої уваги розклад на грудень.

8 грудня 2022 р.
Web of Science Researcher Profiles: інструкція до використання

В серпні авторські профілі з Publons мігрували до Web of Science. Протягом вебінару розглядатиметься: що таке підтверджений профіль дослідника у Web of Science, що в ньому може бути представлено, які метрики можна переглянути, про що вони кажуть. Як знайти та проаналізувати публікаційну активність певного науковця. Які складнощі виникають, якщо у вченого немає підтвердженого профілю. Як створити або скоригувати власний профіль, на що звернути увагу. Відповіді на часті запитання та ті, що будуть в реєстраційних анкетах.Реєстрація:
16:15-17:15 https://bit.ly/3t2GGXY

27 грудня 2022 р.
Web of Science та InCites оновлення 2022
Приєднуйтесь до сесії, щоб дізнатися більше про основні розробки Clarivate у 2022 році, включаючи нові функції Web of Science, платформи Journal Citation Reports та InCites, розвиток API та багато іншого. Ви також зможете ознайомитися з планами Clarivate на 2023 рік.
Реєстрація:
10:15-11:15 https://bit.ly/3Hg7fAa

Вебінари безкоштовні, українською, у WEBEX. Зверніть увагу що WEBEX не підтримує операційну систему ХР та нижче і застарілі версії браузера, оберіть відповідну техніку заздалегідь. Необхідна попередня реєстрація: оберіть зручний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету. Передбачено сертифікат учасника за умови присутності більше 90 % основного часу вебінару.
Детальна інформація та реєстраційні форми для участі у вебінарах містяться за посиланням: bit.ly/3nD7qdQ .

Також відбудуться вебінари для вчених англійською мовою з питань використання інструментів платформи Scopus, які проведуть експерти компанії Elsevier.
8 грудня 2022 р.   о  10:00
Tips for effective and efficient reporting with Scopus and SciVal
Researchers and research administrator will learn how to prepare the reports on research performance using Scopus and SciVal and avoid common mistakes.
Під час вебінару йтиметься про можливості використання платформи Scopus та аналітичного інструмента SciVal для підготовки вченими звітів про наукову діяльність.

13 грудня 2022 р.   о  11:30
Elsevier RI on Air – A Q&A session with Galina and Bartek
This interactive webinar is your chance to ask your questions of the CEE Region’s Elsevier experts!
У ході інтерактивного вебінару учасники зможуть поставити експертам компаніїзапитання щодо використання електронних ресурсів Elsevier.

Детальніше про вебінари та реєстрацію на них за посиланням: bit.ly/3BSnbo4 .​​​​​​​

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux