Перейти до контенту

Вебінари від Web of Science у листопаді 2022 р.

Шановні дослідники!
Долучайтеся у листопаді до нової серії вебінарів українською з роботи на платформі WOS від компанії Clarivate.

Серія Research Smarter
1 листопада 2022
ТемаПошук та аналіз патентної інформації
Тези: Derwent Innovations Index (DII) – одна з 15 баз на платформі Web of Science.  DII це колекція унікальної патентної інформації з понад 50 патентних органів з 1963 року, що міститься в Derwent World Patent Index.   На вебінарі розглянемо контент, можливості, використання DII доступні варіанти пошуку й аналізу патентів та їхніх родин і використання даних у науковій роботі. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.

Реєстраціяоберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15  https://bit.ly/3Sxf06Y
16:15–17:15 https://bit.ly/3TJXjlr

8 листопада 2022
Тема
Базові можливості роботи в Web of Science Core Collection
Тези
: Даний вебінар для початківців, що лише починають роботу з ресурсами Clarivate. Що індексується і як відбирається контент до Web of Science Core Collection. На онлайн демонстрації засвоїмо роботу з оновленим інтерфейсом, налаштування персонального кабінету, базовий пошук, поля і оператори, символи скорочення та заміни. Визначимо алгоритм пошуку відповіді на питання: Які документи є за моєю темою, які з них викликають більшу увагу інших науковців, де вони надруковані, якими грантами підтримані, хто є лідером даних досліджень, як з ними зв’язатися, як отримати повний текст документу. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраціяоберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15 https://bit.ly/3Dmmi9g
16:15–17:15 https://bit.ly/3eX7lAP

Серія Clarivate науковцям

10 листопада 2022
Тема: Відкритий доступ та відкрита наука.
Тези: 
24 по 30 жовтня запланований черговий Міжнародний тиждень відкритого доступу. Цьогорічна тема «Відкритість для кліматичної справедливості». Протягом вебінару про історію та виклики відкритого доступу, як він позначається і буде впливати на будні науковців. Проаналізуємо впливовість відкритих та традиційних публікацій за допомогою Web of Science та InCites. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраціяоберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15  https://bit.ly/3TlBfh0
16:15–17:15  https://bit.ly/3t5Laxi

17 листопада 2022
Тема
Додаткові можливості Web of Science Core Collection
Тези
:  Вебінар присвячений розширеному пошуку (Advanced search) та пошуку в пристатейній бібліографії (Cited References). Як побудувати запит, на що звернути увагу, які можливості дає комбінація пошуків. Скільки робіт, в певному виданні або за певною темою та за певні роки надрукував науковець чи установа. Як перевірити скільки робіт певного журналу проіндексовані. Як і ким цитуються документи науковця або видання, які не проіндексовані у Web of Science Core Collection. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраціяоберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15 https://bit.ly/3CVQir5
16:15–17:15 https://bit.ly/3TC4Eni

22 листопада 2022
Тема
Підбір журналу для публікації
Тези: Мета публікації. Види журналів. Критерії якості. Бізнес модель або чи можна надрукуватися безкоштовно. Оформлення статті. На що звертають увагу рецензенти. Строки публікації. Пошук та аналіз видань за допомогою Web of Science, Journal Citation Reports, Master Journal List, Manuscript Matcher. Відповіді на запитання з реєстраційних анкет.
Реєстраціяоберіть звучний час, перейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15 https://bit.ly/3CYRaee
16:15–17:15 https://bit.ly/3DkUVMF


Серія Research Smarter

29 листопада 2022
Тема
Дані та метрики Web of Science з різними API від Clarivate
Тези
: API Web of Science безперешкодно інтегрують найкращі світові дані про публікації та цитування, надаючи вам гнучкість та контроль над високоякісними та нормалізованими бібліометричними показниками.  API Web of Science від Clarivate розширюють можливості систем вашої установи, ваших дослідницьких порталів, а також можливості аналізу та оцінки. Ця сесія має на меті надати вступ до API Web of Science, InCites та JCR, а також запропонувати практичні методи для початку роботи. Приєднуйтесь до наших експертів, щоб дізнатися більше про
– Варіанти використання API (на основі інтеграції даних та на основі проектів)
– Як отримати доступ до API
Реєстраціяперейдіть за посиланням, натисніть на слово Register та заповніть анкету:
10:15–11:15 https://bit.ly/3zqMXPV

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux