Перейти до контенту

Випуск незламних

Ще в 2014 році, коли російські війська зайшли на територію Донеччини та Луганщини, університет був змушений переїхати з рідного Луганська до міста Сєвєродонецьк. Після повномасштабного вторгнення в 2022 році, ми знову мали евакуюватись в інші міста України: Кам’янець-Подільський, Хмельницький та Дніпро. Наразі СНУ ім. В. Даля має тимчасову локацію у Києві за адресою вулиця Іоанна Павла ІІ, 17.
Наш університет знов опинився в тяжкому становищі: неможливість проведення повноцінного освітнього процесу, зруйнована освітня інфраструктура, вимушене переміщення із зони бойових дій. Але університет витримав і навчання продовжувалося.
6 липня відбулося урочисте вручення дипломів випускникам-бакалаврам СНУ ім. В. Даля в приміщенні Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого.
Церемонію вручення дипломів відкривали ректорка СНУ ім. В. Даля, докторка технічних наук, професорка Ольга Поркуян і генеральний директор Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Олег Сербін.
Учасників свята привітали поважні гості: член Наглядової ради Університету Андрій Смородін і виконуючий обов’язки керівника Центру протидії дезінформації при РНБО Андрій Шаповалов.
Директор Національної бібліотеки України імені Ярослава Мудрого Олег Сербін також повідомив, що в планах – укладання Меморандуму про співпрацю між Університетом і Бібліотекою. Це дасть можливість проводити спільні заходи, брати участь у спільних проєктах.
Вітаємо випускників! Бажаємо наснаги та  нових звершень!

WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux